Jste zde

PRO UŽITKOVÉ ČTYŘKOLKY

 

ITP - americké pneumatiky a disky

Vyberte si ze široké nabídky značkových pneumatik a disků americké firmy ITP. Firma ITP je více než 30 let světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro užitkové čtyřkolky. Pneumatiky ITP poskytují nadprůměrný záběr a ovladatelnost, stabilitu, vysokou životnost a vynikající poměr kvality, parametrů a ceny. ITP -  nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Made in USA.

Více informací na www.itptires.cz

 

 

MAXIMA - americké oleje přípravky nejvyšší kvality

Špičkové americké motorové oleje a maziva MAXIMA patří mezi nejlepší produkty na trhu. Produkty MAXIMA jsou výjimečné tím, že jsou od základu vyvíjené přímo pro použití ve čtyřkolkách, motocyklech nebo v motosportu. S oleji MAXIMA vítězí přední americké motokrosové tovární týmy.  Oleje MAXIMA překračují specifikace výrobců motorů, přinášejí vysokou ochranu i vyšší výkon motoru. Vyberte si ze široké nabídky vysoce kvalitních produktů MAXIMA, od syntetických i minerálních motorových olejů přes řetězové spreje až po přípravky na údržbu vzhledu vašeho stroje.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

SHARK - univerzální radlice

Mimořádně odolné radlice s patentovanou žebrovanou mrazuvzdornou polyetylenovou konstrukcí umožňují odklízet sníh i za největších mrazů stejně jako v létě shrnovat sypké materiály jako štěrk, zeminu, písek, uhlí apod. Inovativní vylehčené radlice SHARK mají lepší parametry a vyšší životnost než radlice ocelové, jsou také tišší a šetrnější ke čtyřkolce díky jejich flexibilní konstrukci zmenšující namáhání rámu. K dispozici v šířkách 132 cm a 152 cm.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

SHARK - hliníkové kryty podvozku

Hliníkové kryty podvozku SHARK jsou ten nejlepší způsob, jak ochránit spodní část vaší čtyřkolky, přední i zadní A-ramena a motorovou skříň před poškozením od kamenů, skal a dalších přirozených nepřátel. Z lehkého a vysoce odolného duralu tloušťky 4 mm, včetně montážních otvorů pro snadnou údržbu bez nutnosti demontáže krytu.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

KIMPEX - plastové boxy

Kanadská firma KIMPEX je jedním z nejlepších světových výrobců příslušenství pro čtyřkolky a motorsport. Plastové boxy KIMPEX jsou vysoce kvalitní, uzamykatelné, utěsněné a neustále připravené pojmout všechno, co na cestách nebo při práci potřebujete. V nabídce jsou také zadní boxy s integrovanou sedačkou pro spolujezdce, které elegantním způsobem zvyšují cestovní komfort a poskytují spolujezdci i řidiči více místa.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

TJD - patentované odpružené kanadské pásy

Vaši čtyřkolku s pohonem všech kol můžete bez omezení používat také v zimě místo sněžného skútru díky jedinečnému pásovému systému přední kanadské firmy TJD. Pásy TJD XGen III, to je nejvyspělejší systém na trhu, který umožňuje spolehlivou jízdu na sněhu a zároveň i na suchém pevném povrchu jako tráva, lesní cesty, písek nebo bláto. Navíc jsou tyto pásy jako jediné na světě odpružené, čímž umožňují bezkonkurenčně klidnou a pohodlnou jízdu téměř k nerozeznání od jízdy na pneumatikách a šetří vaše ruce a choulostivé komponenty zavěšení a řízení.

Více informací na www.tjd-canada.cz

 

 

HEAT DEMON - vyhřívané doplňky

Americké vyhřívané doplňky Heat Demon patří k nejlepším a nejkvalitnějším vyhřívaným doplňkům vůbec. V třeskuté zimě i za podzimních chladů oceníte vyhřívané rukojeti řídítek a vyhřívaná sedadla, a pokud je pohodlí a teplo vaší velkou prioritou, najdete v nabídce i vyhřívané vesty, vložky do bot a další vyhřívané doplňky, které s jistotu udrží vaše ruce, tělo a nohy v teple. HEAT DEMON - zima a chlad vám už náladu nezkazí!

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

COMEUP - značkové navijáky

ComeUp, to jsou značkové navijáky s dlouholetou tradicí, velkou tažnou silou a vysokou spolehlivostí. Právě spolehlivost je u navijáků velmi důležitá, protože naviják je obvykle to jediné, co vás může vytáhnout z potíží. V naší nabídce kvalitních značkových navijáků ComeUp si můžete vybrat základní typy s tažnou silou 1500lbs až po silné navijáky s tažnou silou 3000 a 4000 lbs, s ocelovým nebo syntetickým lanem. Součástí dodávky je vždy ovladač na řídítka, naváděč lana, tažné lano s hákem a  elektrická instalace, montážní desku je nutné objednat zvlášť podle typu čtyřkolky.

Více informací na www.aspgroup.cz